1. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ (26. JÚL)

Pondelok: sv. Gorazda a spoločníkov

Streda: sv. Marty

1. Porciunkulové odpustky: 2. augusta (v nedeľu) možno získať vo všetkých farských kostoloch úplné odpustky „Porciunkuly“. Treba nábožne navštíviť kostol a pomodliť sa Otče nášVerím v Boha. Okrem toho treba splniť tri podmienky: svätú spoveď, sväté prijímanie a modlitbu na úmysel pápeža Františka.

1. Ohlášky: 8. augusta chcú uzatvoriť manželstvo Dávid Šamaj a Izabela Koperová, bývajúci vo Vysokej nad Kysucou. Ak by niekto vedel o nejakej cirkevnoprávnej prekážke, nech to oznámi na farskom úrade. Zároveň odporúčame snúbencov do vašich modlitieb.

1. Kostol: Ďakujem za milodary na strechu farského chrámu od bohuznámych: 100 a 50 € a od pani M. Vojtkovej za Závodia 100 €. Nemenej ďakujem za vaše modlitby a akúkoľvek pomoc pre kostol a pre farnosť. V upratovaní kostola nasledujú:
  • Vysoká nad Kysucou: Ústredie č. 5
  • Horný Kelčov: Gabika Kubačáková a Andrea Ďurčanská